Mokymai psichologams “KET grįstos technikos darbui su vaikų nerimu” (kovo 9 d.)

Mokyklinio amžiaus vaikai susiduria su pačiomis įvairiausiomis baimėmis: pradedant kontroliniais darbais ir atsakinėjimu per pamokas, baigiant tamsa, atsiskyrimu nuo tėvų ir mirtimi. Iki tam tikro lygio tos baimės yra natūralios ir su jomis susiduria kone kiekvienas vaikas. Tačiau kartais vaikų nerimas tampa toks stiprus, kad sutrinka jų kasdienis funkcionavimas.

Tyrimų duomenimis, su įvairiais nerimo sutrikimais (atsiskyrimo nerimas, fobijos, generalizuotas nerimas, socialinis nerimas ir t.t.) susiduria nuo kelių iki keliolikos procentų vaikų. Vienas iš efektyviausių būdų padėti nuo nerimo kenčiantiems vaikams yra kognityvinė elgesio terapija (KET). Ši psichoterapijos kryptis yra bene plačiausiai ir išsamiausiai ištyrinėta iš visų psichoterapijos krypčių, ji plačiai taikoma Europoje ir JAV tiek privačioje praktikoje dirbančių specialistų, tiek sveikatos apsaugos ar švietimo srityje dirbančių psichologų.

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose norėtume trumpai pristatyti kognityvinę elgesio terapiją ir jos taikymo galimybes konsultuojant vaikus, turinčius nerimo spektro sutrikimų. Mokymuose pasidalinsime žiniomis apie KET istoriją, kryptis, modelį, pagrindines KET technikas bei dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) praktikas, tinkančias vaikams ir paaugliams. Mokymai orientuoti į praktiką, taigi turėsite galimybę pasitreniruoti taikyti aptariamus metodus.

Mokymai skirti psichologams, taip pat magistrantūros studentams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti su vaikais.
Bus išrašomi dalyvavimo pažymėjimai.
Vietų skaičius ribotas!

 

LAIKAS:
2018 m. kovo 9 d. 9 – 16 val. Dienotvarkę atsiųsime užsiregistravusiems.

VIETA:
Kalvarijų g. 2, Vilnius.

SEMINARO LEKTORĖS:
Psichologė, KET psichoterapeutė Kristina Paradnikė ir psichologė, dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos psichoterapijos praktikė Elnora Jachjajeva. Lektorės turi sukaupusios nemažą patirtį konsultuojant įvairaus amžiaus vaikus bei paauglius, turinčius nerimo sunkumų, bei jų tėvus.

SEMINARO KAINA:
29 eurai. Į kainą įskaičiuotos kavos pertraukėlės.

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS:
Užpildykite šią formą: https://goo.gl/forms/tzMPt9mIbKO7gQv63
Jums užsiregistravus atsiųsime apmokėjimo informaciją.

KONTAKTAI:
VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, svetainė www.psicentras.lt, 863000149, el. p. info@psicentras.lt