Mokymai psichologams „KET grįstos technikos darbui su vaikų pykčiu“

Pyktis yra gyvenimo dalis – tiek pat kaip ir džiaugsmas, baimė, laimė ar kitos emocijos. Nuo pykčio „neapsaugotas“ nei vienas: nors ir skirtingu intensyvumu ar dėl skirtingų priežasčių, bet pyktį jaučia visi, o pirmosios jo apraiškos pasirodo labai anksti, dar kūdikystėje. Tačiau nors pyktis yra natūrali žmogaus asmenybės dalis, neretai žmonėms jis sukelia sunkumų. Dėl to svarbu jau nuo mažumės mokytis jį valdyti bei reikšti tinkamu būdu.

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose norėtume trumpai pristatyti kognityvinės elgesio terapijos (KET) taikymo galimybes konsultuojant 8- 16 m. vaikus ir paauglius, turinčius problemų valdant pyktį.

Kognityvinė elgesio terapija (KET) yra labiausiai moksliniais tyrimais grįsta iš visų psichoterapijos krypčių, ji plačiai taikoma Europoje ir JAV tiek privačioje praktikoje, tiek sveikatos apsaugos ar švietimo srityje dirbančių psichologų.  Pagrindinė KET prielaida yra tai, kad pažinimas, emocijos ir elgesys yra tarpusavyje sąveikaujančios sistemos ir atsiradus pasikeitimams kurioje nors vienoje, būtinai reaguos ir kitos. Renkantis kitokį elgesio būdą, keičiasi mintys ir emocijos. Ir, priešingai, padėjus pakeisti įsitikinimus apie situaciją pasikeis ir elgesys situacijose.

Mokymuose taip pat pasidalinsime dėmesingo įsisąmoninimo (angl., mindfulness) praktikomis, tinkančiomis vaikams. Mindfulness praktikos padeda vaikams susitelkti,  išmintingiau rinktis reagavimo būdus ir priimti situaciją kitaip.

Mokymai orientuoti į praktiką, taigi turėsite galimybę pasitreniruoti taikyti aptariamus metodus.

Mokymai skirti psichologams, taip pat psichologijos magistrantūros studentams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti su vaikais.

Bus išrašomi dalyvavimo pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas!

 

LAIKAS:
2018 m. gegužės 11 d. 10 – 18 val. Dienotvarkę atsiųsime užsiregistravusiems.

VIETA:
Kalvarijų g. 2, Vilnius.

SEMINARO LEKTORĖS:
Psichologė, KET psichoterapeutė Kristina Paradnikė ir psichologė, dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos psichoterapijos praktikė Elnora Jachjajeva.

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS*:
Užpildykite šią formą: https://goo.gl/forms/rNcEkSQEV2jYds423
Jums užsiregistravus atsiųsime apmokėjimo informaciją.
Mokymų kaina 32 eurai. Į kainą įskaičiuotos kavos pertraukėlės.

*Atsisakius dalyvauti likus mažiau nei savaitei iki mokymų pinigai negrąžinami.

 

KONTAKTAI:
VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, svetainė www.psicentras.lt, 863000149, el. p. info@psicentras.lt