Psichologė – psichoterapeutė Kristina Paradnikė


Esu vaikų ir suaugusiųjų psichologė. 2013 m. baigiau psichologijos magistrantūros studijas Vilniaus universitete, 2017 m. įgijau psichoterapeutės kvalifikaciją kognityvinės – elgesio psichoterapijos podiplominėse studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

2009-2013 m. savanoriavau Vaikų linijoje, kur teikiau emocinę paramą vaikams ir paaugliams telefonu ir laiškais; 2012-2015 m. dirbau psichologe Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje, konsultavau vaikus, tėvus ir mokytojus dėl vaikų emocinių, elgesio ir mokymosi sunkumų. Nuo 2015 m. vaikus ir suaugusiuosius konsultuoju privačiai.

Savo darbe vadovaujuosi principu, kad kiekvienas žmogus turi tam tikras asmenines stiprybes arba vidinius resursus, kuriuos galima stiprinti ir panaudoti įvairių gyvenimo iššūkių įveikimui, asmeninės ir profesinės sėkmės siekimui, tikslų įgyvendinimui, sveiko santykio su savimi ir aplinka kūrimui. Savo klientams stengiuosi padėti atrasti tuos vidinius resursus bei įveikti barjerus, kliudančius gyventi harmoningą ir pilnavertį gyvenimą.

Galite kreiptis į mane:

– jei išgyvenate stresą, įtampą, nerimą, liūdesį, depresiją, patiriate sunkumus santykiuose;
– jei norite giliau pažinti ir geriau suprasti save;
– jei jaučiate, kad kasdieniam funkcionavimui nebepakanka savo turimų asmeninių resursų ir norisi “žvilgsnio iš šalies”, galinčio padėti susidoroti su gyvenime kylančiais iššūkiais.

Taip pat teikiu konsultacijas vaikams bei jų tėvams dėl vaikų elgesio, emocinių ir bendravimo sunkumų.

Nedirbu su žmonėmis, kurie kenčia nuo priklausomybių ir psichozinių sutrikimų.


Čia galite susipažinti su mano: 

 


linkedin rgate

 

 

Social LikeBox & Feed plugin Powered By Weblizar